Ballina Etiketimet Bulevardi i ri

Etiketim: Bulevardi i ri

Tre segmente të hapura në Bulevardin e Ri

TIRANË, 4 maj/ATSH-Z.Tosku/- Bulevardi i Ri, nga ish-Stacioni i Trenit deri te kryqëzimi me rrugët “Siri Kodra” dhe “Jordan Misja” është funksional për automjetet,...

Veliaj: Të vendosur për të çuar deri në fund projektin e...

TIRANË, 9 prill/ATSH/- Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, u shpreh sot i vendosur që të çojë deri në fund projektet madhore, siç...

Hapet segmenti i dytë i Bulevardit të Ri, funksional për automjetet

Veliaj: Bulevardi i Ri, shembull i kontrastit mes atyre që punojnë dhe atyre që sabotojnë TIRANË, 4 shkurt/ATSH/ - Duke nisur nga sot, Bulevardi i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA