Ballina Etiketimet Brit Awards

Etiketim: Brit Awards

Sonte Brit Awards vë përballë Dua Lipën dhe Rita Orën

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ - Brit Awards ka vënë përballë Dua Lipën dhe Rita Orën. Dy këngëtaret me origjinë shqiptare konkurrojnë me njëra-tjetrën në të...

Dua Lipa do performojë mes artistëve në ‘Brit Awards’

TIRANË, 24 janar /ATSH/ - Dua Lipa do jetë mes artistëve që do performojë në 'Brit Awards' muajin e ardhshëm. Këngëtarja do këndojë së...

Dua Lipa pushton botën e muzikës, me tre nominime në VMA

TIRANË,17 korrik /ATSH/ - Dua Lipa hyri në histori kur u bë femra e parë që u nominua me 5 çmime në Brit Awards....

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA