Ballina Etiketimet Bregdeti yne

Etiketim: Bregdeti yne

“Bregdeti ynë”/ Procedohet penalisht 29-vjeçari në Vlorë për zënie të hapësirës...

TIRANË, 6 korrik/ATSH/ Në vijim të fazës së dytë të operacionit "Bregdeti ynë" specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vlorë proceduan...

“Bregdeti ynë”/ Hiqen 633 çadra dhe 1366 shezlongë në Durrës dhe...

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Në kuadër të operacionit "Bregdeti ynë" u proceduan penalisht 4 administratorë subjektesh që kishin zënë hapësirën publike me shezlongë dhe çadra...

Vijon pa probleme lirimi i hapësirave bregdetare në Velipojë, hiqen 60...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Në Velipojë, Shkodër, vijon operacioni "Bregdeti ynë", për lirimin e hapësirave bregdetare të zaptuara në mënyrë të kundërligjshme. Sipas Policisë së Shtetit...

Operacioni “Bregdeti ynë”/ IKMT vijon me pastrimin e inerteve në Ksamil

TIRANË, 21 qershor /ATSH/ Operacioni “Bregdeti ynë” vijon me prishjen e ndërtimeve pa leje në vijën bregdetare të vendit. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit,...

Pastrimi i vijës bregdetare nga ndërtimet e paligjshme/ Çuçi: 67 milionë...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ 67 milionë lekë të reja gjoba janë vendosur deri më tani nga IKMT ndaj 44 subjekteve që kanë ndërtuar pa...

“Bregdeti ynë”/ Nis operacioni për shembjen e ndërtimeve pa leje edhe...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit dhe Policia e Shtetit kanë nisur shembjen e ndërtimeve pa leje edhe në Shëngjin,...

“Bregdeti ynë”, deri tani 10 objekte të prishura në Velipojë dhe...

- Nis pastrimi i inerteve të objekteve - TIRANË, 11 qershor/ATSH/  Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit prej ditës së hënë ka nisur operacionin për...

Vijon operacioni “Bregdeti ynë”/ Çuçi: Askush s’mund të ndërtojë më vend...

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Operacioni “Bregdeti ynë”, në kuadër të të cilit do të prishen ndërtimet pa leje përgjatë gjithë vijës bregdetare të vendit,...

“Bregdeti ynë”/ Hodaj: Aksioni do të vijojë në të gjithë vijën...

TIRANË, 8 qershor /ATSH/ Zv.ministri i Brendshëm, Julian Hodaj deklaroi sot në një intervistë televizive se, aksioni “Bregdeti ynë” për prishjen e ndërtimeve pa...

“Bregdeti ynë”/ Nis nga Velipoja e Ksamili operacioni për “çlirimin” e...

TIRANË, 7 qershor/ATSH/ Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit nisi sot nga Velipoja e Ksamili operacionin përgjatë vijës bregdetare për prishjen e objekteve pa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA