Ballina Etiketimet Botime

Etiketim: botime

Ngrihet portali “Arkiva elektronike e akteve”/ Akses publikut dhe praktikantëve të...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Qendra e Botimeve Zyrtare ngriti portalin “Arkiva elektronike e akteve”, i cili siguron akses shumë të mirë të publikut dhe praktikantëve...

Miratohen çmimet dhe kategoritë që përfitojnë falas tekstet e Qendrës së...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Këshilli i Ministrave ka marrë vendimin “Për miratimin e çmimeve dhe kategorive që përfitojnë falas tekstet e botuara nga Qendra e...

Ndërpreje e procesit mësimor, dy botime online në ndihmë të përgatitjes...

TIRANË, 10 mars/ATSH/-Në ndihmë të maturantëve dhe përgatitjes së tyre në prag të provimeve, janë vënë në dispozicion dy botime me teste të zgjidhura...

Miratohen çmimet dhe kategoritë që përfitojnë falas tekstet e botuara nga...

TIRANË, 12 nëntor /ATSH/ Këshilli i Ministrave ka marrë vendimin “Për miratimin e çmimeve dhe kategorive që përfitojnë falas tekstet e botuara nga Qendra...

“Dialog në Muri”, prezantohen tre botime të Institutit Zviceran të Studimeve...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ - Tre libra botime të Institutit Zviceran të Studimeve Shqiptare (ISEAL) u prezantuan ditët e fundit në mjediset e Ambasadës së...

Pas romanit “Sarah”, publicisti Peza vjen me triologji

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/544843659261605/ TIRANË,18 nëntor/ATSH A.Alla/ - Romanin ”Sarah” e sjellë sërish publicisti Alfred Peza në panairin e librit ”Tirana 2018”, si një sukses dhe kërkesë të...

Nominohen autorët për konkursin e veprës më të mirë kushtuar Skënderbeut

TIRANË, 11 korrik /ATSH/ - Akademia e Shkencave ka shpallur veprat dhe autorët e nominuar për botimin më të suksesshëm, kushtuar figurës së heroit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA