Ballina Etiketimet Boteror

Etiketim: boteror

Kombëtarja e femrave, Elezaj dhe Lufo: Vlerësim maksimal për kundërshtaret

TIRANË, 24 nëntor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave po vijon stërvitjet dhe përgatitjet në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Botëror “Australi – Zelandë e...

Fitorja ndaj Andorrës, Rama: Më e mira është ende përpara për...

TIRANË, 15 nëntor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama reagoi sot pas fitores 1-0 të Kombëtares shqiptare ndaj Andorrës, duke u renditur në vendin e 3-të...

Shqipëria fiton 1-0 ndaj Andorrës

TIRANË, 15 nëntor /ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit fitoi mbrëmjen e sotme 1-0 përballë Andorrës në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin “Air Albania” në...

“Katar 2022”, nesër luhet në “Wembley” ndeshja Angli-Shqipëri

TIRANË, 11 nëntor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit zhvillon mbrëmjen e së premtes në orën 20:45 në “Wembley” përballë Anglisë, sfidën e parafundit në grupin...

Sfidat ndaj Anglisë dhe Andorrës, Reja: Të marrim maksimumin

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/ Trajneri i Kombëtares Edoardo Reja deklaroi sot se, Shqipëria do të shkojë në Angli për të marrë maksimumin. Në një konferencë për...

Ndeshjet ndaj Anglisë dhe Andorrës, ndryshime në listën e Kombëtares

TIRANË, 8 nëntor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare ka nisur grumbullimin në kuadër të dy ndeshjeve të fundit të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022” ndaj Anglisë dhe...

Botërori i femrave 2023, Shqipëria mundet nga Polonia

TIRANË, 27 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka zhvilluar mbrëmjen e së martës ndeshjen e radhës ndaj Polonisë në transfertë në kuadër të eliminatoreve...

Botërori i femrave, Shqipëria shkëlqen në “Air Albania”, mund 5-0 Armeninë

TIRANË, 22 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e femrave ka arritur një fitore të thellë 5-0 ndaj Armenisë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Botërorit...

Shqipëri – Poloni, FSHF: Hyrja e tifozëve në 18:00

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit, luan mbrëmjen e sotme në orën 20:45 ndeshjen e vlefshme për grupin I të eliminatoreve të botërorit...

Sfida ndaj Polonisë, Reja: Do të luajmë shanset deri në fund 

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit përballet nesër në orën 20:45 me Poloninë në sfidën e vlefshme për grupin I të eliminatoreve të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA