Ballina Etiketimet Boteror

Etiketim: boteror

Shqipëri – Poloni, FSHF: Hyrja e tifozëve në 18:00

TIRANË, 12 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit, luan mbrëmjen e sotme në orën 20:45 ndeshjen e vlefshme për grupin I të eliminatoreve të botërorit...

Sfida ndaj Polonisë, Reja: Do të luajmë shanset deri në fund 

TIRANË, 11 tetor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit përballet nesër në orën 20:45 me Poloninë në sfidën e vlefshme për grupin I të eliminatoreve të...

“Katar 2020”, Uzuni dhe Doka: Japim maksimumin ndaj Polonisë

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Kombëtarja shqiptare po vijon përgatitjet për sfidën që do të zhvillojë ndaj Polonisë më 2 shtator, ndeshje e vlefshme për kualifikueset...

Fillon në Dyseldorf Festivali Botëror i Teatrit

BERLIN, 17 qershor /ATSH-DPA/ - Festivali "Theater der Welt" filloi dje në Dyseldorf. Deri më 4 korrik, festivali do të zhvillohet kryesisht para një publiku...

GJERMANI – Policia shkatërron një nga platformat më të mëdha botërore...

BERLIN, 4 maj /ATSH-AA/ - Autoritetet gjermane kanë zbuluar një nga platformat më të mëdha të pornografisë me fëmijë dhe arrestoi katër persona në...

COVID-19 – Rekord botëror në Indi, mbi 400 000 të...

NJU DELHI, 1 maj /ATSH-DPA/ - India regjistroi një rekord të hidhur global të 401 993 rasteve ditore të Covid-19 të shtunën, megjithëse u...

Kombëtarja e femrave/ Shorti i Botërorit 2023, Shqipëria ngjitet për herë...

TIRANË, 28 prill /ATSH/ Shorti i eliminatoreve të Kupës së Botës për femra 2023 do të zhvillohet ditën e premte, më 30 prill, në...

Shorti për Botërorin “Katar 2022″/ Reja: Grup shumë i fortë, por...

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ -Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edoardo Reja e ka cilësuar si shumë të fortë grupin I për kualifikueset e Botërorit “Katar...

Shqipëria drejt “Katar 2022”, Kombëtarja pret Anglinë në 28 mars

TIRANË, 8 dhjetor /ATSH/ Ditën e djeshme u zhvillua shorti për ndarjen në grupe të 55 skuadrave përfaqësuese, ku Shqipëria u vendos në grupin...

Shorti për Botërorin “Katar 2022″/ Duka: Grup i vështirë, bëhemi gati...

Tiranë, 7 dhjetor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka reaguar pas shortit të eliminatoreve të Botërorit “Katar 2022” që njohu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA