Ballina Etiketimet Bonusi i bebes

Etiketim: Bonusi i bebes

Mbi 72 mijë fëmijë përfituan bonusin e bebes në periudhën 2019-2020/...

TIRANË, 24 shkurt/ATSH/ Në periudhën 2019-2020 janë 72 183 fëmijë që kanë përfituar bonusin e bebes, me një financim prej 5 miliardë lekësh. Kryeministri Edi...

72 183 familje kanë përfituar bonusin e bebes

TIRANË, 8 shkurt/ATSH - A. Fortuzi/ 72 183 fëmijë që kanë gëzuar familjet e tyre nga viti 2019 e në vijim kanë përfituar bonusin...

Dy lindje trinjakësh në një ditë, Manastirliu: Ditë e gëzueshme

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka ndarë sot një tjetër lajm të mirë për ardhjen në jetë...

Mbështetje familjeve të reja/ Mbi 63 mijë fëmijë përfituan “bonusin e...

TIRANË, 6 tetor/ATSH/ 63 560 fëmijë kanë përfituar "bonusin e bebes" në periudhën 2019-2020, duke përfituar në total një fond prej 4 miliardë e...

Bonusi i bebes vijon të jepet normalisht

TIRANË, 6 prill /ATSH - A. Fortuzi/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një komunikimi sot me qytetarët, ka nënvizuar se bonusi i bebes nuk do...

Bonusi i bebes për të porsalindurit/ Argita, fëmija i 45 000...

TIRANË, 1 mars/ATSH/ Argita ka ardhur në jetë pak orë më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe është fëmija i 45 000 që ka...

9214 të porsalindur kanë përfituar bonusin e bebes që nga 1...

TIRANË, 1 qershor/ATHS/ - Bonusi i bebes është përfituar nga 9214 fëmijë që nga janari i vitit 2019. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA