Ballina Etiketimet Blendi Klosi

Etiketim: Blendi Klosi

“Udhëto dhe pusho shqip”/ Bënjat e Përmetit, vendndodhje magjike e kurative

TIRANË, 4 gusht/ATSH/- Burimet ujore termale të Bënjës në Përmet, janë një destinacion turistik që duhet vizituar me patjetër, pasi mbartin veti kuruese dhe...

Destinacion i ri për të apasionuarit e detit/ Atraksioni nënujor i...

https://www.facebook.com/klosiblendi/videos/230563864667391/ TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Një ish-anije ushtarake është mbytur në Dhërmi për t'u shndërruar në një atraksion turistik për të apasionuarit e botës nënujore. Ministri i...

Klosi: Me ligjin e ri të pyjeve, Bashkitë janë pronarë legalë...

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ -“Me ligjin e ri të pyjeve, Bashkitë janë pronarë legalë të tyre”, deklaroi sot ministri i Turizmit dhe i Mjedisit, Blendi...

Trashëgimi e UNESCO-s nga viti 2005, Gjirokastra qyteti i historisë, legjendave...

https://www.facebook.com/klosiblendi/videos/2925081147569696/?__tn__=kCH-R&eid=ARAUbDjLKTcFAUi5xeJQleOJnOyx0hEouJURCRPChAg4lxv7iItk8vxf84QCwlruRO_jG50tl3KnBoH5&hc_ref=ARRo53_qNWofa_ljUE020_JLLQXfZVKH_anK2tKzkhmJnTG_LA9y1yvNTbsueXEjyeA&fref=nf&__xts__=68.ARDpzjINCzRlMOJoAGu12Y7UEjpgFGvU54psOXDwfGQH0g-roTn_t7Q6zYGoEFT_PDRq3CkYvTj8qLsE2xM4l2mbtuJchv6VYSH1ro4Y8PODmDnttWxo8t2iwX2S7j9-d7BULZj0DW3gyEAX63zTS5FxRudUc4P3iiDQNLk4yw2qwGcbDNCm4NVNgMn6526Uf0Nm67kH8wC7uNXkRlOl-EOPLY8lHSjuf53nb8SEeOWrlAc7eqv9t9P8DbkFqKipDsR5RIhUmR3bcQLuNsyPJk30r_lD5gM-wPdQ2fb3l8q_BDJbdGdCsB5Lurra2huTbd0LSmlX8JzHYyNuN2OB5PuGa_4PeepInZz0SYmyadhnm1eAq3rhGsRZ6Qpeat4gWXHZZ7mTh0GtAR8XQNXA1c4KdehPFite62wURb55lksw-QQvhXIDNMAF8R5fPcXdjb7JGoZ8SZw8TMBpP37VKN4VFf_iPjoDcOwbBncpaWYJcG8mff_44QuQd3cXbxaSvYVnMv_HzQ TIRANË, 23 maj/ATSH/ - Gjirokastra,qyteti i gurtë, me arkitekturën e veçantë të shtëpive, Kalanë me historinë e legjendat e saj si dhe bukurinë natyrore...

Klosi: Prespa, destinacion që nuk duhet humbur sapo të kemi mundur...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ “Parku Kombëtar i Prespës është një destinacion që nuk duhet humbur sapo të kemi mundur të gjithë bashkë, koronavirusin”, u shpreh...

Shqipëria vlerësohet në panairin e Madridit/ Klosi: Synojmë të hyjmë në...

TIRANË, 23 janar /ATSH/ -Shqipëria u vlerësua në Panairin e Turizmit në Madrid si shembull i industrisë turistike. Në takimin e ministrave përgjegjës për turizmin,...

FOTO/ 670 turistë amerikanë dhe kanadezë me kroçerën “Sirena” në portin...

TIRANË, 26 tetor /ATSH/ Turistët e huaj vijojnë të vizitojnë Shqipërinë edhe pse jemi pothuajse në muajin nëntor. Sot, 670 turistë amerikanë dhe kanadezë...

Shqipëria në panairin më të madh aziatik për turizmin, ITB Asia...

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ - Shqipëria, pas disa vitesh mungesë, rikthehet në panairin më të madh aziatik për turizmin ITB Asia 2019, të zhvilluar...

“Qesja e fundit”, Klosi me studentët: Pakt kombëtar për Shqipërinë e...

TIRANË, 16 tetor /ATSH/ Nisi nga Fakulteti i Inxhinerisë së Mjedisit në Tiranë nisma  “Qesja e fundit”, për të eliminuar qeset plastike deri në...

Shqipëria drejt turizmit elitar/ Klosi: Lungomare e ka shndërruar Vlorën në...

TIRANË, 2 tetor /ATSH/ - Blendi Klosi, ministër i Turizmit dhe Mjedisit u shpreh në një emision televiziv për turizmin në vend ku nënvizoi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA