Ballina Etiketimet Bilali

Etiketim: Bilali

Kupa e Shqipërisë/ Bilali: I kërkova Ramës praninë e tifozëve në...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Finalja e Kupës së Shqipërisë, ku kampione u shpall Vllaznia u luajt sot në praninë e tifozave në “Air Albania...

Bilali: Një ndër misionet në Parlament, uniteti brenda grupit të deputetëve...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Deputetja e re e Partisë Socialiste në Shkodër, Edona Bilali tha sot se, "një ndër misionet në Parlament do të jetë...

Bilali qytetarëve shkodranë nga Vlora: Transformimi dhe bashkëpunimi me këtë qeveri...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste për Shkodrën, Edona Bilali, i kërkoi qytetarëve shkodranë nga Vlora të shohin sesi faktikisht transformimi dhe bashkëpunimi...

Bilali: Në katër vite synojmë që Shkodra të jetë kryeqendër ekonomike...

TIRANË, 20 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidatja për deputete e PS-së në qarkun e Shkodrës, Edona Bilali deklaroi sot se, "gjatë katër viteve...

“Nëse Shkodra do ndryshim, ja ku e ka”! Rama uron ditë...

TIRANË, 16 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama uroi sot mirëmëngjes me videon e fjalimit të mbajtur dje nga kryesuesja e listës së Partisë Socialiste në...

Bilali, thirrje shkodranëve: Çohuni një herë të vetme, Edi Rama i...

TIRANË, 15 prill/ATSH-Maela Marini/ Edona Bilali, e para në listën e Partisë Socialiste në Shkodër, u bëri thirrje shkodranëve të çohen një herë të...

E para në listën e kandidatëve të PS në Shkodër/ Bilali:...

TIRANË, 18 mars/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste e renditur e para në listën e qarkut të Shkodrës, Edona Bilali, deklaroi sot se "kryesimi i...

E para në Shkodër/ Bilali: Lista përfaqësuese dhe me integritet, pika...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Edona Bilali, e para në listën e kandidatëve të Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës u shpreh sot se listat e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA