Ballina Etiketimet Beqaj

Etiketim: Beqaj

Shërbime më pranë vendbanimit për banorët e Tropojës

TIRANË, 28 tetor/ATSH-Maela Marini/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj kërkoi sot në Kuvend, që në ofrimin e  shërbimeve të ndryshme për banorët e...

Pas 30 qershorit, gati ndërtimi i impiantit të skive në Shishtavec

TIRANË, 25 qershor/ATSH/- Deputeti i Partisë Socialiste Ilir Beqaj, tha sot pasdite gjatë takimit elektoral në Kukës se "5 ditë na ndajnë nga zgjedhjet...

Beqaj nga Tropoja: Gati projekti për rrugën e bregut të Drinit

TIRANË, 25 qershor/ATSH/- Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj, gjatë prezantimit të kandidatit të Partisë Socialiste për kryetar bashkie në Tropojë u shpreh se,...

Beqaj: Basha tenton të mënjanojë Prokurorinë, por me drejtësinë e re...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/- “Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po tenton të mënjanojë Prokurorinë për hetimin e fshehjes së pasurisë, por me drejtësinë e...

Beqaj: 550 milionë lekë për naftëtarët, që gëzojnë të drejtën e...

TIRANË, 23 maj /ATSH/ - Nga hyrja në fuqi e ligjit "Për trajtimin financiar, suplementar të punonjësve që kanë punuar në miniera, në nëntokë,...

Marrëveshja e re me KfW për energjinë, Beqaj: Dëshmi e besimit...

TIRANË, 21 mars/ATSH/- "Marrëveshja që miratojmë sot, e cila bëhet efektive tani që sektori ka treguesit e vetë të performancës është dëshmi që edhe...

Beqaj: Opozita nuk ofron asnjë zgjidhje për studentët

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj, nga foltorja e Kuvendit u shpreh sot se, "as vetë opozita që pretendon se po...

Zhvillimi ekonomik i Kosovës, objektivi kryesor i qeverisë

PRISHTINË, 25 Maj/ATSH/.- Qeveria e Republikës së Kosovës është e përkushtuar për të ndjekur strategji konservatore të politikës makroekonomike, duke synuar nivelet e ulëta...

Kosova, potencial për t’u bërë qendër rajonale për inovacion

Prishtinë, 26 mars/ATSH/.- Kosova ka kapacitete për t'u bërë qendër rajonale për inovacion, pasi potenciali i të rinjve të saj është i jashtëzakonshëm, theksoi...

Kosova ka potencial njerëzor super kreativ

PRISHTINË, 23 Mars/ATSH/.- Në kuadër të aktiviteteve më qëllim të promovimit të inovacionit dhe ndërmarrësisë dhe nxitjes së të rinjve në shërbim të avancimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA