Ballina Etiketimet Beqaj

Etiketim: Beqaj

Reforma e barnave ka kursyer në 6 vite mbi 400 milionë...

TIRANE, 2 shtator/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj deklaroi sot se "nëse në fuqi do të ishin çmimet e importit të medikamenteve të...

Sa ulet paga e infermierëve me propozimin e Bashës

TIRANË, 28 qershor/ATSH/ - Infermierët në spitale, nëse zbatohet taksa e sheshtë 9% e propozuar nga kreu i PD-së Lulzim Basha, seicili prej tyre...

Sa ulet paga e punonjësve të policisë me propozimin e Bashës

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ - Punonjësit e Policisë, nëse zbatohet taksa e sheshtë 9% e propozuar nga kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, secili prej...

COVID-19/ Nëse Shqipëria do të sillej si Suedia, do të kishim...

TIRANË, 23 maj/ATSH/ Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka bërë një analizë lidhur me masat e marra nga qeveria në luftën ndaj COVID-19 dhe...

Shqipëria deri më sot ka bërë 8,2 testime për çdo rast...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj deklaroi se "Shqipëria deri më sot ka bërë 8,2 testime për çdo rast pozitiv të...

COVID-19/Beqaj: Për herë të parë kemi me shumë të shëruar se...

TIRANË, 7 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Deputeti i Partisë Socialiste, Ilir Beqaj, ka publikuar grafikun e të infektuarve me koronavirus të ri në vendin tonë,...

Program i veçantë për fatkeqësitë natyrore/Beqaj: Lagjet e reja duhet të...

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH A.ALLA/ - "Ne kemi krijuar hapësirë lehtësuese, rregullatore, investime strategjike, por praktikisht qeveria po punon për një ligj të ri,...

Beqaj në Forumin për Sigurinë e Inteligjencës në SHBA: “Muret” nuk...

TIRANË, 15 dhjetor /ATSH/ - Në mjediset e zyrave të Senatit të SHBA u mbajt në 13 dhjetor 2019 Forumi i 17-të Ndërparlamentar i...

Aksi Kardhiq-Delvinë/ Beqaj: I shërben rritjes së fluksit të turistëve, të...

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste Ilir Beqaj, relator i projektbuxhetit për infrastrukturën dhe energjinë për vitin 2020, kërkoi sot ndërtimin e aeroportit...

VIDEO-Buxheti 2020/ Beqaj për ATSH: Konsolidim fiskal, rritje ekonomike mbi 4%...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/- Buxheti i vitit 2020 është një buxhet i kujdesshëm, që synon konsolidimin fiskal, rritjen e ekonomisë, punësimin dhe uljen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA