Ballina Etiketimet Benzema

Etiketim: benzema

FUTBOLL – Benzema dënohet me një vit burg për shantazh

PARIS, 24 nëntor /ATSH/ - Karim Benzema, sulmuesi i Francës dhe i “Real Madridit”, u shpall fajtor për shantazh seksual ndaj një futbollisti tjetër...

FUTBOLL – Benzema rekord të ri për këtë shekull

MADRID, 23 shtator /ATSH-MIA/ - Real Madridi mbrëmë e sfidoi Majorkën me rezultat (6:1) në javën e 6-të të kampionit spanjoll, ndërsa sulmuesi i...

Benzema në historinë e “Real Madrid”

TIRANË, 23 pPrill /ATSH/ - Karim Benzema është bërë lojtari i parë i "Real Madridit", që ka shënuar tetë gola radhazi, pa asnjë ndalesë....

FUTBOLL- – Benzema te Milani?

MILANO, 22 korrik /ATSH-AA/ - Sipas pretendimeve të medias italiane, Karim Benzema, sulmuesi i Realit të Madridit, ka rënë dakord për kalimin e tij...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA