Ballina Etiketimet Bayern Mynih

Etiketim: Bayern Mynih

Champions League/ Bajern Mynih kampion për herë të gjashtë, mposht 1-0...

TIRANË, 24 gusht /ATSH/ -Bayerni i Mynihut ia doli të triumfojë me rezultatin minimal 1-0 përballë francezëve të Paris Saint Germain, në finale e...

“Bayern Munich” duhet të paguajë 120 milionë euro për blerjen e...

TIRANË, 19 gusht /ATSH/ - Philippe Coutinho u transferua në mënyrë surprizë te "Bayerni i Mynihut", në një operacion të zhvilluar në heshtje, për...

“Bayern Mynih” sheh Arsene Venger si zëvendësues të Kovaç

TIRANË, 26 nëntor /ATSH/ - Trajneri Niko Kovaç nuk po bind tek "Bayern Mynih" dhe barazimi i fundit me "Fortuna Dusseldorf" duket se ka...

Probleme tek “Bayern” i Mynihut, Robben dhe Ribery kundër trajnerit

TIRANË, 3 shtator /ATSH/ - "Arjen Robben dhe Franck Ribery janë dy “senatorët” e "Bayernit" të Mynihut që e kanë shfaqur qartazi pakënaqësinë, pasi...

Fillon Bundesliga: A ka “Bajerni” konkurrencë serioze për trofeun e Gjermanisë?

TIRANË, 24 gusht /ATSH/ - Me ndeshjen mes "Bajern Munihut" dhe "Hofenhajmit" në orën 20:30 të mbrëmjes së sotme fillon sezoni i ri në...

Lewandowski drejt largimit nga Bayern Mynih

TIRANË, 30 Maj/ATSH/ - Sulmuesi polak Robert Lewandowski nuk do të jetë më një futbollist i Bayern Mynih duke filluar që nga sezoni i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA