Ballina Etiketimet Bashkia

Etiketim: Bashkia

Bashkia rrëzon akuzat e PD-në: Familja Shabanaj ka marrë dëmshpërblim dhe...

TIRANË, 30 nëntor /ATSH/ Bashkia e Tiranës ka rrëzuar akuzat e Partisë Demokratike, e cila publikoi sot një videomontazh duke sjellë rastin e familjes...

Rindërtimi pas tërmetit/ IMT planifikon prishjen e pallatit 9-katësh në Durrës

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ Inspektorati i Mbrojtjes së Territorit dhe forcat xheniere të ushtrisë kanë planifikuar për të martën plasjen me shpërthim të kontrolluar...

Veliaj: PD i fut nga dritarja ata që Vetingu i nxjerr...

TIRANË, 22 tetor /ATSH/ Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka komentuar procesin e zgjedhjes së kandidatëve për deputetë në PD, duke theksuar nga Njësia...

Aksion pastrimi në Kashar, taskforca e bashkisë largon tonelata mbetjesh inerte

TIRANË, 19 tetor /ATSH/ Prej një jave Drejtoria e Përgjithshme e Pastrimit dhe Gjelbërimit e bashkisë Tiranë ka nisur një aksion të gjerë pastrim-evadimi...

Has/ Nisin punimet për një objekt të ri banimi me kosto...

TIRANË, 12 tetor /ATSH/ 35 familje në Has do të mund të strehohen falë ndërtimit të një objekti të ri banimi me kosto të...

Durrës/ Shtëpia e Xhaferr Gjergjit po rindërtohet më e bukur dhe...

TIRANË, 8 tetor /ATSH/ Në Durrës ka filluar rindërtimi i shtëpive të shkatërruara nga tërmeti i 26 nëntorit. Bashkia e Durrësit ka publikuar sot foto...

Rindërtimi/ Džaferović viziton Shijakun, njihet me ndihmën për familjet e komunitetit...

TIRANË, 6 tetor /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Shijakut, Elton Arbana ka pritur sot në një vizitë në fshatin Borakë presidentin e Bosnjë-Hercegovinës, Šefik...

Tirana kampione, Veliaj shpërblim 150 milionë lekë për lojtarët dhe stafin:...

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Tirana u shpall kampione për të 25-ën herë në 100 vjetorin e krijimit të klubit dhe kjo nuk ka kaluar pa...

Kavajë/ Pastrohen 2800 metra kanale, Krali: Eliminohet rreziku i përmbytjeve nga...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Për t'i paraprirë stinës së shirave bashkia e Kavajës ka vijuar me intensitet punën për pastrimin e kanaleve në gjithë...

Durrës/ Risistemohet hapësira midis pallateve në rrugën “Fatmir Haxhihyseni”, i shërben...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Vijon puna për risistemimin e hapësirave midis pallateve në rrugën “Fatmir Haxhihyseni”, lagjja 14 në Shkozet, një investim që i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA