Ballina Etiketimet Bashki

Etiketim: Bashki

FOTOGALERI- Tirana solidarizohet me Vjenën/ Bashkia ndriçohet me ngjyrat e flamurit...

TIRANË, 3 nëntor/ATSH/ Në shenjë solidarizimi me qytetin e Vjenës ku si pasojë e një sulmi terrorist humbën jetën 4 qytetarë dhe mbi 15...

Futbollisti Gjergj Muzaka krah Veliajt: Ka mbajtur çdo premtim për sportin,...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Për 30 vite Gjergji Muzaka ka vrapuar pas ëndrrës dhe pasionit të tij, futbollit, duke luajtur me skuadrat më elitare të...

Bashkia e Tiranës i bashkohet Partneritetit Global në promovimin e qeverisë...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Bashkia e Tiranës është zgjedhur për t’iu bashkuar Partneritetit të Qeverisë së Hapur (OGP), një organizatë që bashkon qeveritë dhe drejtuesit e...

Situata nga reshjet/ Mblidhet shtabi i emergjencave në Kurbin, apel qytetarëve...

TIRANË, 16 tetor/ATSH/ Situata e rënduar nga reshjet e shumta të gjithë këtyre ditëve dhe kryesisht gjatë 24 orëve të fundit, bëri që strukturat...

Gafa e dytë e PD, këshilltari i Veliajt: PD-ja ose është...

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Pasi u zbulua mashtrimi që bëri dje PD-ja në njësinë 4, duke e shitur qytetaren Tatjana Lake si Fatime Joca, zëdhënësja...

Bashkia e Barcelonës fiton koleksionin e rrallë të artit

BARCELONË, 2 tetor /ATSH-AFP/ - Bashkia e qytetit të Barcelonës njoftoi sot se kishte gjetur gati 500 vepra arti të trashëguara 30 vjet më...

SOFT NEWS – Një kryetar bashkie rizgjidhet triumfalisht edhe pse… i...

BUKURESHT, 28 shtator /ATSH-AFP/ - Votuesit e donin aq shumë sa, edhe pse i ndarë nga jeta 11 ditë më parë, për shkak të...

FOTO/ Bashkia e Tiranës mban premtimin, transformohet blloku i banimit në...

  - Veliaj: “Platforma jonë në këto 215 ditë është puna - TIRANË, 23shtator/ATSH/ Trotuaret e reja, kanalizimet, ndriçimi dhe sinjalistika i kanë ndryshuar faqen bllokut...

3 vendimet e Këshillit Bashkiak/ Veliaj: Rindërtojmë 250 shtëpi të tjera...

TIRANË, 5 shtator/ATSH/ Procesi i rindërtimit në Tiranë po ecën me hapa të shpejtë, pasi në mbledhjen e fundit të Këshillit Bashkiak u morën...

Krujë/ Rasti i Lirije Xhixhës, Bashkia: Do vijojmë të jemi përkrah...

TIRANË, 2 shtator/ATSH/ Bashkia e Krujës deklaroi sot se "së bashku me instancat e tjera qeveritare dhe donatorë të ndryshëm kemi qenë që ditën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA