Ballina Etiketimet Barbie

Etiketim: Barbie

Regjisorja Gerwig me një Barbie jashtë kufijve të filmit animacion

LONDËR, 10 korrik /ATSH-DPA/ - Regjisorja kandidate për Çmimin Oscar, Greta Gerwig, do të drejtojë aktoren Margot Robbie në një film të ri joanimacion,...

”Mattel” prezanton Barbin e krijuar nga plastika e ricikluar në oqeane

KALIFORNI, 10 qershor /ATSH-DPA/ - Kompania ''Mattel Inc'' (MAT) prezantoi ''Barbie Loves the Ocean'', linja e parë e saj e kukullave të modës të...

Covid-19 u mund nga një… kukull!

UASHINGTON, 24 tetor /ATSH-ANSA/ - Kukulla më e famshme në botë, Barbie, mundi  pandeminë, sipas të dhënave që tregojnë se shitjet janë rritur 29%...

Barbie e re, një kukull me ngjyrë dhe në karrige me...

TIRANË, 9 korrik /ATSH/ - “Më gjithëpërfshirëse dhe përfaqësuese”. Është ky motivi për të cilin Barbie ka vendosur të krijojë një kukull të re,...

Barbie përkrah fëmijëve me aftësi ndryshe

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ - Pas 60 vitesh histori, Barbie vazhdon të mahnisë, të jetë aktuale dhe të përfaqësojë në mënyrë gjithnjë realiste botën...

Margot Robbie në rolin e kukullës ikonë, Barbie si personazh i...

TIRANË, 9 janar /ATSH/ - Margot Robbie do të shkëlqejë si Barbie në filmin e ri rreth kukullës ikonë. Ylli i 'The Wolf Of Wall...

SOFT NEWS – Kukulla Barbi mbush 60 vjeç dhe nuk ka...

EL SEGUNDO, 2 janar /ATSH-AFP/ - Ajo feston 60-vjetorin në vitin 2019 dhe nuk ka një rrudhë. Bionde ose brune, të drejta ose me...

Dita Ndërkombëtare e Vajzave, Barbie feston me një model të ri

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - Sot, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Vajzave, Barbie ka vendosur të fokusojë vëmendjen në një model femëror, historia e...

Gratë më frymëzuese në botë, në versionin Barbie

TIRANE,8 Mars /ATSH/ - Barbie, kukulla ikonë nga Mattel, sot ka një vështrim të ri, duke u përshtatur me realitetin dhe duke festuar për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA