Ballina Etiketimet Bakayoko

Etiketim: Bakayoko

Prova televizive, mesfushorët e “Milanit” rrezikojnë pezullimin

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - Gjithçka kishte nisur si një bast në rrjetet sociale dhe më pasi si një shaka, kur mesfushorët e "Milanit",...

Bakayoko dëshiron të qëndrojë tek “Milan”

TIRANË, 5 shkurt ATSH/ - Bakayoko ka shprehur dëshirën për të qëndruar tek "Milani". Por francezi la të kuptohet se kjo nuk varet prej...

“Milani” gati të blejë përfundimisht Bakayoko

TIRANË, 22 janar /ATSH/ - Gonzalo Higuain së shpejti do të bëhet një lojtar i "Chelseat" edhe falë miratimit të "Milanit" që i dha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA