Ballina Etiketimet Automjete

Etiketim: automjete

TEKNOLOGJI – Automjetet fluturuese gati të pushtojnë rrugët që vitin tjetër

GJENVË, 10 mars /ATSH-AFP/ - Një ëndërr që është ilustruar shpesh herë në kiema, nga Mary Poppins deri tek James Bond, makina e parë...

TEKNOLOGJI – Makinat autonome, e ardhmja e transportit

GJENEVË, 6 mars /ATSH-AFP/ - Makinat elektrike dhe pa pilot, si koncepti “EZ-GO” i prezantuar nga “Renault” të martën në Gjenevë, mund të shfaqen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA