Ballina Etiketimet Audrey Glover

Etiketim: Audrey Glover

Reforma zgjedhore/ Glover: Dorëzuam raportin final me rekomandimet që duhet të...

TIRANË, 15 Tetor /ATSH/ - Kryetarja e misionit të OSBE/ODIHR në Tiranë, Audrey Glover po zhvillon sot një vizitë në Shqipëri. Ajo zhvilloi një takim...

Glover: Bashkëpunim i shkëlqyer mes Policisë dhe OSBE-së në zgjedhjet e...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Misioni i OSBE-ODIHR i ka shprehur mirënjohjen Policisë së Shtetit për bashkëpunimin e shkëlqyer gjatë procesit zgjedhor të 30 qershorit. Në letrën...

Shefja e misionit të OSBE/ODIHR, anulon vizitën tek shkolla “Vasil Shanto”

TIRANË, 30 qershor /ATSH/ - Ambasadorja Audrey Glover, udhëheqësja e misionit të vëzhgimit të zgjedhjeve të ODIHR-it, ka anuluar vizitën e saj monitoruese në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA