Ballina Etiketimet ATSH

Etiketim: ATSH

Zjarri në Përrenjas, prefekti Maliqi për ATSH: Vatra më problematike pranë...

TIRANË, 2 gusht/ATSH-Maela Marini/ Prefekti i qarkut Elbasan, Spiro Maliqi, konfirmoi sot në një prononcim për ATSH-në se "situata e krijuar nga zjarret në...

Brataj për ATSH: Ja cilat janë simptomat e variantit Delta, të...

TIRANË, 27 korrik/ATSH/ Drejtori i përgjithshëm i Qendrës Kombëtare të Urgjencës Mjekësore, Skënder Brataj deklaroi sot se “pavarësisht se varianti 'Delta' është prezent në...

Jeta e njerëzve të thjeshtë dhe tradita shkodrane në ekspozitën e...

TIRANË, 26 korrik/ATSH/ Pjetër Rraboshta është një tjetër fotograf i shquar në qytetin e Shkodrës. Ai gjithmonë është njohur si fotografi i njerëzve të...

Manastiri i Shën Spiridhonit në Vuno, monument kulture që duhet vizituar...

TIRANË, 25 korrik/ATSH/ Sezoni veror turistik sjell edhe më shumë vizitorë në sajtet e trashëgimisë kulturore dhe monumentet natyrore të vendit, mes të cilëve...

“Nata shkodrane” në Amfiteatrin e Tiranës

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Në ambientet e Amfiteatrit në Tiranë mbrëmjen e djeshme është mbajtur koncerti "Nata shkodrane" e cila ka ardhur për publikun e...

“I Veggenti”, ekspozita e artit bashkëkohor në Tiranë

TIRANË, 22 korrik/ATSH/ Platforma e Artit Bashkëkohor "Harabel" në bashkëpunim me Ambasadën italiane në Tiranë, organizoi ditën e djeshme çeljen e ekspozitës "I Veggenti". Punimet...

Drejtoresha e ATSH-së takim me CEO-n e KosovaPress, bashkëpunim për projekte...

TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Drejtoresha e Përgjithshme e Agjencisë Telegrafike Shqiptare, Valbona Zhupa priti sot në një takim Skënder Krasniqin, CEO i agjencisë së lajmeve...

Përkujtohet kontributi i Fatos Arapit

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ Përkujtohet një nga figurat e rëndësishme shqiptare sikurse është Fatos Arapi. Ai lindi më 19 korrik 1930 në Zvërnec të qytetit të...

Nelaj për ATSH: Vaksinimi shmang komplikacionet dhe shtrimin në spital

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ “Vaksinimi i fuqishëm gjatë sezonit të verës na bën më të sigurt që nëse do të ketë qarkullime të tjera të...

Java e hapur e vaksinimit, qytetarët për ATSH: Të vaksinohemi që...

TIRANË, 19 korrik/ATSH/ Në të gjitha qendrat shëndetësore si edhe në pikat e vaksinimit të ngritura në kuadër të fushatës “Shqipëria Buzëqesh”, ka nisur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA