Ballina Etiketimet Artur Metani

Etiketim: Artur Metani

Metani: Të gjithë duhet ta ndihmojmë drejtësinë të zhvillohet

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani deklaroi në një intervistë televizive se Reforma në Drejtësi është një proces, që...

Zingraf: ILD, hap tjetër i rëndësishëm i Reformës në Drejtësi

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ - Inspektori i Lartë i Drejtësisë është një hap tjetër i rëndësishëm i Reformës në Drejtësi. Ambasadori i Gjermanisë në Shqipëri,...

Zgjedhja e Metanit në krye të ILD-së/ PD: Dështim i reformës...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ - Partia Demokratike ka reaguar sot me anë të një deklaratë për shtyp mbi emërimin e Artur Metanit në postin...

Artur Metani zgjidhet Inspektor i Lartë i Drejtësisë

TIRANË, 20 janar /ATSH/ -Artur Metani është zgjedhur Inspektor i Lartë i Drejtësisë. Kuvendi ka zgjedhur në seancën e sotme me 98 vota pro dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA