Ballina Etiketimet Arrestim

Etiketim: arrestim

Dogji qindra rrënjë ullinj në Rreth-Libofshë, arrestohet një shtetas në Fier

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Shërbimet e Policisë së Rendit dhe Forca e Posaçme "Shqiponjat", me marrjen e njoftimit për zjarrin e rënë në tokat bujqësore...

Shpejtësi deri në 200 km/orë, arrestohen 9 shoferë dhe pezullohen 43...

TIRANË, 22 shtator/ATSH/ Policia Rrugore vijon kontrollet me dron dhe radarë për parandalimin e aksidenteve rrugore. "Gjatë 24 orëve të fundit, në të gjithë vendin...

Kurbin, procedim penal për kryetarin e fshatit Ferrë Trashë

TIRANË, 21 shtator/ATSH/  Në Kurbin është goditur një tjetër rast i kultivimit të bimëve narkotike, teksa  janë vënë në pranga 2 shtetas, autorë të...

Siguria rrugore, arrestohen 3 drejtues mjetesh në Berat

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Drejtoria vendore e Policisë Berat gjatë fundjavës arrestoi 3 drejtues mjetesh nga të cilët 1 për drejtim mjeti në gjendje të...

Organizonin baste sportive, arrestohen dy shtetas në Durrës

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Policia e Durrësit arrestoi 2 shtetas, të cilët nëpërmjet aparateve të tyre celular, organizonin aktivitetin e lotarive të palejuara të basteve...

Siguria rrugore, arrestohen 9 drejtues mjetesh dhe pezullohen 39 leje drejtimi

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Shtetit ka arrestuar 9 drejtues mjetesh nga të cilët, 6 për drejtim mjeti në...

Siguria rrugore, arrestohen 7 persona dhe pezullohen 43 leje drejtimi

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Policia Rrugore në vijim të kontrolleve për parandalimin e aksidenteve rrugore gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 7 shtetas, nga...

Ndalohet 35-vjeçari në Kapshticë, nuk deklaroi shumën e parave në euro

TIRANË, 22 gusht/ATSH/ Një 35-vjeçar nga Pogradeci u ndalua nga Policia Kufitare për mosdeklarim të një shume parash në euro. Shërbimet e Stacionit të Policisë...

Dogji sipërfaqe me vreshtari në Kolonjë, arrestohet autori

PRISHTINË, 18 gusht/ATSH/ Policia e Korçës arrestoi një 59-vjeçar, pasi dyshohet se dogji me zjarr një sipërfaqe me vreshtari, ndërsa flakët përfshinë edhe një...

Siguria rrugore, arrestohen 12 shoferë dhe pezullohen 45 patenta në 24...

TIRANË, 17 gusht/ATSH/ Policia Rrugore gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar në flagrancë 12 drejtues mjetesh dhe motomjetesh, nga të cilët 5 për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA