Ballina Etiketimet Apel

Etiketim: apel

Mesazhi i prof. Perlat Kapisyzit: Virusi më agresiv, mbajtja e maskës...

TIRANË, 21 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët për agresivitetin e virusit, ka...

Videomesazh sensibilizues nga mosha dhe profesionistë të ndryshëm për vendosjen e...

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë një videomesazh sensibilizues nga mosha dhe profesionistë të ndryshëm për vendosjen...

Bino ende në spital, por në gjendje të përmirësuar: Qytetarët të...

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino e cila po kurohet ende në Spitalin Infektiv, pasi u prek nga koronavirusi, tha...

Moti i keq në fundjavë/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile shkresë...

TIRANË, 25 shtator /ATSH/ Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile i ka bërë thirrje 5 prefekturave të vendit, Shkodër, Lezhë, Fier, Vlorë dhe Gjirokastër, për...

Manastirliu, apel nxënësve: Sjellja e gjithësecilit e rëndësishme për të frenuar...

  TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot një video me këshilla për mbrojtjen nga COVID-19 drejtuar fëmijëve dhe...

Mot me erëra të forta në bregdet/ Drejtoria Detare apel për...

TIRANË, 17 shtator/ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme Detare me qendër në Durrës njofton sot se në datat 18-19 shtator moti në zonën e detit Jon...

Prezantohet skuadra “Shqiponja” në Durrës/ Lleshaj apel të rinjve: Bashkohuni me...

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u ka bërë sot thirrje të rinjve të aftë në çështjet e botës kibernetike që...

SHBA – Pompeo apel Greqisë dhe Turqisë: Ulni tensionet

UASHINGTON, 3 shtator /ATSH-ANA/ - Sekretari i Departamentit amerikan të Shtetit, Mike Pompeo bëri thirrje për një zbutje të tensioneve në Mesdheun Lindor, ndërsa...

COVID-19/ Apeli i mjekut Hysi për qytetarët: Bëje maskën aksesorin tënd...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastriliu ka publikuar apelin e mjekut Gerond Hysi për të treguar kujdes ndaj COVID-19. Mjeku Hysi...

COVID-19/ “Virusi nuk njeh moshë”, mjeku Kalo: Të rinjtë në autobusa...

TIRANË, 19 gusht/ATSH/Mjeku i njohur infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” Tritan Kalo u ka kërkuar institucioneve shtetërore që të mos lejojnë asnjë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA