Ballina Etiketimet Ap

Etiketim: ap

Associated Press: Ballkanasit ndihen të braktisur, ndërsa BE vazhdon vaksinimin

SARAJEVË, 19 janar /ATSH/ - Kur mijëra njerëz në të gjithë Bashkimin Europian filluan të ngrenë mëngët për të marrë një vaksinë për koronavirusin,...

Rama për “The Associated Press”: Opozita po shkatërron mundësitë e vendit...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama tha të premten se qëllimi kryesor i opozitës është të ndalojë përpjekjet e vendit për të nisur negociatat...

WP: SHBA dhe Europa dënojnë dhunën në protestat e opozitës

TIRANË, 13 maj /ATSH/ - SHBA dhe deputetë të Bashkimit Europian u kërkuan sot partive të opozitës shqiptare që të tregonin vetëpërmbajtje gjatë protestave...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA