Ballina Etiketimet Ankimim

Etiketim: ankimim

Rihapja e hetimeve për Mediun, SPAK ankimon vendimin e GJKKO

TIRANË, 2 gusht/ATSH/ Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion (SPAK) ka ankimuar sot vendimin e Gjykatës së Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin...

Komisioneri Publik ankimon në KPA vendimin e KPK-së për Elizabeta Imeraj

TIRANË, 5 korrik /ATSH/ Komisioneri Publik ankimoi në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit kundër vendimit të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, për subjektin e...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve kalon për...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve verifikoi elementët e formës dhe përmbajtjes së kërkesave ankimore të depozituara në KQZ. Në përfundim të verifikimit,...

PD dorëzon dosjet në KQZ: Fakte që provojnë tjetërsimin e vullnetit...

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Partia Demokratike dorëzoi sot  në KQZ dosjet voluminoze, që sipas saj kanë fakte që provojnë tjetërsimin e vullnetit të shqiptarëve dhe...

LSI ankimon në KAS rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit në...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Lëvizja Socialiste për Ndryshim (LSI) ankimon në Komisionin e Ankimimeve të Sanksioneve (KAS rezultatin e zgjedhjeve për qarkun e Gjirokastrës. LSI në...

Komisioneri Publik ankimon vendimin e KPK për gjyqtarin Sokol Ngresi

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Komisioneri Publik ankimoi sot vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, në lidhje me konfirmimin në detyrë të gjyqtarit të...

Zgjedhjet në Dibër/ PD do të ankimojë vendimin e Prokurorisë për...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ Partia Demokratike do të ankimojë vendimin e Prokurorisë për dosjen 184 të manipulimit të zgjedhjeve në Dibër, njoftoi sot zyra...

KQZ: 24 orë afat për ankesa nga subjektet dhe kandidatët

PRISHTINË, 7 nëntor/ATSH/ U desh një muaj që nga 6 tetori, dita e votimeve, që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve të shpallte sot rezultatet përfundimtare...

Pritet ankimimi i vendimit të KPK për konfirmimin në detyrë të...

TIRANË, 29 korrik/ATSH/ Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit (OMN) u ka paraqitur Komisionerëve Publikë rekomandimin për të ankimuar konfirmimin në detyrë të Drejtuesit të Prokurorisë...

Vetingu, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e prokurorit Adnan Kosova

TIRANË, 13 shkurt /ATSH/ Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e prokurorit Adnan Kosova, i cili u konfirmua në detyrë nga ana e Komisionit të Posaçëm të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA