Ballina Etiketimet Alibeaj

Etiketim: alibeaj

Ankimimi i zgjedhjeve/ Alibeaj: 83 mijë fletë votimi të pavlefshme, 8...

TIRANË, 10 maj /ATSH – I. Vata/ Ish-deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se 83 mijë fletë votimi të pavlefshme në zgjedhjet e...

Alibeaj: 3 javë SPAK nuk hetoi kallëzimet e PD-së, por lejoi...

TIRANË, 9 maj/ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enekelejd Alibeaj bëri publik sot kallëzimin në SPAK për vjedhje të votave, ndërsa shtoi se "3 javë...

Alibeaj: PD kallëzim për blerjen e votave në Pukë, SPAK heshti

TIRANË, 5 maj /ATSH – I. Vata/ Ish-deputeti i PD-së, Enekelejd Alibeaj tha sot se zgjedhjet e 25 prillit nuk ishin të lira, të...

Alibeaj në Patos: Me qeverinë e PD do të investohet për...

TIRANË, 23 prrill/ATSH/ Kandidati Enkelejd Alibeaj zhvilloi një takim me banorë të fshatit Drenie në Patos, të cilët shprehën shqetësimin për shkak të rrugës...

Alibeaj në Hekal të Mallakastrës: Vota për ndryshimin, votë për familjen

TIRANË, 19 prill /ATSH/ Kandidatët e PD në qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj dhe Agron Kapllanaj zhvilluan një takim me banorët në Hekal të...

Alibeaj, takim me banorë në fshatrat e Roskovecit: Të votojmë për...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kandidati demokrat për qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj zhvilloi një takim me banorë në fshatin Kuman të Roskovecit. Ata u shprehën...

Akuzat e PD-së/ Balla: Shpifsa të dëshpëruar, PS ka databazën e...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas deklaratës së Enkelejd Alibeajt se Partia Socialiste ka përdorur...

Alibeaj me votues për herë të parë në Fier: Taksat që...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Kandidati i PD në Fier, Enkelejd Alibeaj zhvilloi një takim me gjimnazistët në Fier. “Ju votoni për herë të parë, s’e...

Biznesi në krizë edhe në Fier, Alibeaj: Ndryshimin ta bëjmë me...

TIRANË, 28 mars /ATSH – I. Vata/ Drejtuesit politik për qarkun e Fierit Enkelejd Alibeaj dhe kandidatja Suzana Numani kanë zhvilluar sot një takim...

Alibeaj: Në 25 Prill i japim fund të keqes, puna në...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Kordinatori politik i PD për qarkun e Fierit, Enkelejd Alibeaj bisedoi me banorë të fshatit Vlosh në Roskovec. Alibeaj theksoi se,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA