Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

KORE E VERIUT – Aksident i rëndë rrugor me turistë kinezë

PEKIN, 23 prill /ATSH-DPA/ - Një numër i madh turistësh kinezë kanë humbur jetën apo janë plagosur në një aksident rrugor në Korenë e...

AUSTRI – Të paktën 54 të plagosur nga një aksident me...

VJENË, 20 prill /ATSH-DPA/ - Të paktën 54 persona u plagosën sot për shkak të përplasejs së një treni me një vagon që qëndronte...

BULLGARI – 10 të vdekur pas një aksidenti të rëndë rrugor

SOFJE, 13 prill /ATSH-BTA/ - Dhjetë persona humbën jetën dhe të paktën 20 të tjerë u plagosën në një aksident rrugor në autostradën pranë...

ALGJERI – Një avion ushtarak rrëzohet pranë Algjerit

ALGJER, 11 prill /ATSH-AFP/ - Një avion ushtarak algjerian u rrëzua sot, pak pas ngritjes pranë bazës ajrore të Bufarikut, 30 kilometra në jug...

MONTREAL – Kanadaja e tronditur pas vdekjes së 14 hokeistëve në...

MONTREAL, 7 prill /ATSH-DPA/ - Të paktën 14 persona humbën jetën pasi një kamion u përplas me autobusin ku ndodheshin lojtarë të një ekipi...

TURQI – Të paktën 17 të vdekur pas një aksidenti rrugor

ANKARA, 30 mars /ATSH-AFP/ - Të paktën 17 persona humbën jetën dhe 36 të tjerë u plagosën në lindje të Turqisë pas aksidentit të...

INDI – Të paktën 30 të vdekur në një aksident automobilistik

NJU DELHI, 6 mars /ATSH-AFP/ - Të paktën 30 persona, kryesisht gra dhe fëmijë, humbën sot jetën në Gujarat, në perëndim të Indisë, pasi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA