Ballina Etiketimet Akademia e Shkencave dhe Arteve në Kosovë

Etiketim: Akademia e Shkencave dhe Arteve në Kosovë

Shqipëri-Kosovë, bashkëpunim shkencor në vitin Mbarëkombëtar të Skënderbeut

TIRANË,15 nëntor /ATSH/ - Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës,  Nexhat Daci u prit sot në një takim pune nga Vasil...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA