Ballina Etiketimet Afate

Etiketim: afate

Zgjatja e afateve të Vetting-ut e domosdoshme, 300 dosje do mbeteshin...

TIRANË, 21 tetor/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi sot në mbrëmje se zgjatja e afateve të Vettingut është...

Tatimpaguesit që nuk janë më subjekt i TVSH-së/ Afati për dorëzimin...

TIRANË, 20 shkurt /ATSH/ Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve (DPT) njofton se të gjithë tatimpaguesit që nuk do të jenë më subjekt i TVSH-së,...

COVID-19/ Spanja nuk do të penalizojë qytetarët shqiptarë për tejkalimin e...

  TIRANË, 23 mars/ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme, pas konsultimeve me autoritetet spanjolle, informon gjithë shtetasit shqiptarë që ndodhen në Spanjë, se...

COVID-19/ MEPJ: Zvicra lejon periudhën e tejkalimit të qëndrimit në Zonën...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ -Të gjithë shtetasit shqiptarë që tejkalojnë qëndrimin e lejuar në Zvicër për shkak të situatës COVID-19 se nuk do të penalizohen Ministria...

Kërkesat e studentëve, Mesi: Afate për një ekspertizë të detajuar

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ - Zv.kryeministrja Senida Mesi tha se pikat e studentëve protestues kanë nevojë për ekspertizë të detajuar. Në një intervistë televizive, Mesi...

MOSKË – Rusia refuzon të caktojë afate në negociatat për Sirinë

MOSKË, 23 nëntor /ATSH-AFP/ - Rusia refuzon të caktojë një afat për bisedimet mbi Sirinë, duke akuzuar ata që favorizojnë sabotimin e procesit të...

Matura shtetërore, publikohen datat për plotësimin e formularit A1

TIRANË, 23 Mars/ATSH/- Pas 3 ditësh të gjithë maturantët nga Tirana do të nisin plotësimin e formularit A1 për maturën 2018. Qendra e Shërbimeve Arsimore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA