Ballina Etiketimet Aeroport

Etiketim: aeroport

Shtetasit shqiptarë që udhëtojnë nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit, të...

TIRANË, 27 gusht/ATSH/ Të gjithë shtetasit shqiptarë që kanë planifikuar të udhëtojnë me kompaninë Wizz Air nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit kanë të...

Pasagjerët që udhëtojnë drejt Italisë vetëm me maskë kirurgjikale, formularët e...

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ Çdo pasagjer që udhëton drejt Italisë duhet të jetë i pajisur vetëm me maskë kirurgjikale, ndërsa formularët e vetëdeklarimit duhet të...

FRANKFURT – Aeroportet gjermane ende pa pasagjerë pas tronditjes pandemike

FRANKFURT, 24 gusht /ATSH-DPA/ - Numri i pasagjerëve që kalojnë nga aeroportet gjermane mbetet vetëm në një pjesë të niveleve të parapandemisë, pesë muaj...

COVID-19 – Aeroporti i Brukselit me laboratorë testimi

BRUKSEL, 14 gusht /ATSH-DPA/ - Aeroporti i Brukselit do të prezantojë laboratorë të lëvizshëm për testet e koronavirusit për udhëtarët në fillim të shtatorit. Pasagjerët...

GJERMANI – COVID-19 ”i shkurton” 4 000 vende pune aeroportit të...

FRANKFURT, 4 gusht /ATSH-DPA/ - ''Fraport'', operatori i Aeroportit të Frankfurtit, njoftoi planet për të shkurtuar deri në 4 000 vende pune, pasi kriza...

FRANCË – Attal: Teste sistematike në aeroporte për udhëtarët nga vendet...

PARIS, 12 korrik /ATSH-AFP/ - Testet virologjike për të zbuluar COVID-19 do të bëhen sistematike në ditët në vijim, në aeroportet franceze, për udhëtarët...

Universiteti i Harvardit shkrim për aeroportin e Vlorës: Kontribut në turizëm,...

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Universiteti i Harvardit ka publikuar një raport në lidhje me të mirat që do të sillte ndërtimi i një aeroporti në...

FOTO/ Normalitet i ri nga pandemia, vijon puna në Aeroportin Ndërkombëtar...

TIRANË, 2 korrik/ATSH/ Në një normalitet të ri të imponuar nga COVID-19, vijon puna dhe jeta në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës. Autoriteti i Aviacionit Civil...

MV – Rihapen aeroportet

SHKUP, 25 qershor /ATSH-MIA/ – Më 1 korrik do të hapet plotësisht qarkullimi në të dy aeroportet e vendit, ndërsa aktualisht po përpilohen protokollet...

Kosovë, nga 28 qershori rinisin fluturimet në aeroportin “Adem Jashari”

PRISHTINE, 23 qershor/ATSH/ Nga data 28 qershor do të rifillojnë fluturimet në aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”. Ky vendim u mor sot në mbledhjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA