Ballina Etiketimet 6G

Etiketim: 6G

“Apple” drejt rrjetit 6G

SAN FRANCISKO, 1 mars /ATSH-ANSA/ - Kompania “Apple” po ecën përpara dhe është në kërkim të inxhinierëve për të punuar për rrjetin 6G, që...

KINË – 6G?

PEKIN, 7 nëntor /ATSH-AFP/ - Kina po formon një grup kërkimi për gjeneratën e gjashtë të internetit nëpër celularë, 6G, në një kohë kur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA