AXHENDA NDËRKOMBËTARE 24/7/2021

FRANCË – Demonstrata kundër pasaportës shëndetësore Covid.

ATHINË (Greqi) – Demonstrata kundër vaksinës antiCOVID-19.

PERU – 110-vjetori i zbulimit të Machu Picchu nga eksploruesi amerikan Hiram Bingham.

SAO PAULO (Brazil) – Demonstrata kundër menaxhimit të pandemisë nga presidenti brazilian Bolsonaro.

TOKIO (Japoni) – LO: Finalet/Qitje me pushkë për Femra, 10 metra.

TOKIO (Japoni) – LO: Finalet/Xhudo për Meshkuj, -60 kg.

TOKIO (Japoni) – LO: Finalet/Qitje me Pistoletë për Meshkuj, 10 metra.

TOKIO (Japoni) – LO: Finalet/Çiklizëm, Meshkujt./ /ervo/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.