Themelues të PD i bashkohen Bindjes Demokratike në Shkodër

TIRANË, 17 prill/ATSH/ Themelues të partisë Demokratike në Shkodër i janë bashkuar partisë “Bindja Demokratike”.

Themeluesi i PD i është bashkuar “Bindjes Demokratike” në mbështetje të hapur të kandidatit Tonin Uldedaj.

Gjovalin Coli është shprehur se brenda së djathtës, Tonin Uldedaj është përfaqësuesi më i denjë, duke deklaruar haptazi mbështetjen për numrin 4 në fletën e votimit në zgjedhjet e 25 prillit.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.