Dua Lipa thyen rekordet, hyn në histori

TIRANË,27 gusht /ATSH/ – Dua Lipa ka shkruar historinë në kanalin “Spotify“. Vetë këngëtarja e tregoi përmes një postimi në Instagram.

Dua duket është bërë femra e parë dhe e vetme që kryeson me katër këngë e është dëgjuar mbi 500 milionë herë.

Pa e fshehur gëzimin, këngëtarja shkruan: Faleminderit që i dëgjoni këngët e mia, kjo është çmenduri. Pas 12 ditësh do të sjell diçka për ju! /a.a/j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.