Queiroz: Komplimente Iranit tim

ROMË, 26 qershor /ATSH-ANSA/ – Komplimente Iranit tim, cili del nga ky Botëror me kokën lart dhe që bëri maksimumin, deklaroi trainer i Iranit, Carlos Queiroz,  i trishtuar për eliminimin.

“Tani uroj më të mirën për Portugalinë e mikut tim Fernando Santos, ishte një ndeshje shumë intensive, por kjo është ajo që pritet nga një Kupë Botërore, me shumë duele individuale dhe teknike’’, shtoi Queiroz.

”Sot kemi luajtur shumë mirë kundër një ekipi që për mua është një kandidat për fitoren përfundimtare”, theksoi ai./   /os/ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.