Jam gati ndaj Rusisë

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Me përjashtim të ndonjë rastësie fatkeqe e të paparashikueshme, Momo Salah do të luajë në ndeshjen e dytë në grup, nesër kundër Rusisë.

Ylli i Egjiptit ka shkruajtur në Instagram: “Gati për nesër”.

Trajneri i faraonëve Hector Cuper në një konferencë për shtyp konfirmoi se “Salah është në gjendje të mirë, e kemi provuar gjatë stërvitjes dhe mendoj se ai mund të luajë. Për ne është shumë i rëndësishëm”. /tgcom//r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.