Ballina Etiketimet Zone e verdhe

Etiketim: zone e verdhe

COVID-19 – Italia e gjitha zonë e verdhë

ROMË, 14 maj /ATSH-ANSA/ - Italia do të jetë tani e gjitha një zonë e verdhë, përveç Valle d'Aosta që mbetet portokalli, njoftoi ministri...

ITALI – Rikthehen zonat e verdha COVID-19

ROMË, 21 prill /ATSH-ANSA/ - Sipas projektdraftit që do të paraqitet sot në Këshillin e Ministrave, pritet të rikthehen zonat e verdha dhe "certifikata...

ITALI – Speranza: Kujdes maksimal, ende nuk kemi shpëtuar nga rreziku...

ROMË, 7 shkurt /ATSH-ANSA/ - Ne kemi nevojë për maturi maksimale në të gjithë vendin, nuk duhet të dëmtojmë përparimin e bërë në javët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA