Ballina Etiketimet Wolksvagen

Etiketim: wolksvagen

GJERMANI – Gjashtë punonjës të Volkswagen akuzohen për mashtrim në lidhje...

SAKSONI, 14 janar /ATSH-DPA/- Gjashtë punonjës të  kompanisë Volkswagen janë akuzuar për mashtrim në lidhje me trajtimin e emetimeve të naftës nga prodhuesi automobilistik,...

GJERMANI – VW premton 30% rritje të produktivitetit

BERLIN, 1 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Grupi Volkswagen pret që të rrisë produktivitetin me 30% në 122 fabrikat në të gjithë botën deri në vitin...

TEKNOLOGJI – Volkswagen dhe Microsoft partneritet dhe revolucion dixhital

BERLIN, 5 tetor /ATSH-ANSA/ - Volkswagen dhe Microsoft kanë dhënë dritë jeshile për partneritetin që do të shohë dy gjigantët të bashkëpunojnë në transformimin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA