Ballina Etiketimet WhatsApp

Etiketim: WhatsApp

TEKNOLOGJI – Banka pezullon pagesat eksperimentale përmes WhatsApp-it

RIO DE ZHANEIRO, 29 qershor /ATSH-ANSA/ - Konsumatorët brazilianë nuk do të jenë në gjendje të përdorin shërbimin e ri WhatsApp që lejon pagesa...

TEKNOLOGJI – Brazili vendi i parë në botë ku paguan me...

RIO DE ZHANIERO, 16 qershor /ATSH-ANSA/ - Aplikacioni Whatsapp ka nisur pagesat digjitale në Brazil duke e bërë vendin latino-amerikan të parin në botë...

MJEKËSI – Pacientë dhe mjekë komunikojnë më shumë me sms dhe...

MILANO, 10 qershor /ATSH-ANSA/ - Pandemia ka ndryshuar mënyrën e komunikimit mes  mjekëve të familjes dhe pacientëve. Dikush zgjedh thirrjet telefonike, dikush mesazhet me tekst,...

TEKNOLOGJI – WhatsApp numëron dy miliardë përdorues në botë

UASHINGTON, 12 shkurt /ATSH-AFP/ - WhatsApp, aplikacioni i mesazheve, i drejtuar nga  Facebook, njoftoi sot se numëronte tashmë më shumë se dy miliardë përdorues...

SOFT NEWS – Nuk do të kem më… WhatsApp?!

TIRANË, 9 janar /ATSH/ - Duke filluar nga 1 shkurti, përdoruesit e smartfonëve me versionet më të vjetra të programeve iOS dhe Android, nuk...

TEKNOLOGJI – WhatsApp 100 miliardë mesazhe në botë në prag të...

ROMË, 4 janar /ATSH-ANSA/ - Më shumë se 100 miliardë mesazhe janë dërguar në botë nëpërmjet WhatsApp më 31 dhjetor 2019, një rekord tjetër...

TEKNOLOGJI – WhatsApp ”përmbytet” nga reklamat

AMSTERDAM, 28 maj /ATSH/ - E dinim që Facebook herët a vonë do të prezantonte reklama në aplikacionin WhatsApp, por tani kemi konfirmimin. ''I vetmi...

ITALI – Mjekët me këshilla dixhitale për pacientët

MILANO, 22 maj /ATSH-ANSA/ - Të paktën 85% e mjekëve të familjes dhe 81% e specialistëve të mjekësisë përdorin e-mail për të komunikuar me...

BM – Facebook zgjedh Londrën për sistemin e saj të pagesave...

LONDËR, 8 maj /ATSH-AFP/ - Gjiganti amerikan, Facebook zgjodhi Londrën si selinë botërore për aktivitetet e saj të pagesave online që do të paraqiten...

TEKNOLOGJI – Edhe FB mundëson fshirjen e fotove dhe mesazheve

ROMË, 8 nëntor /ATSH-ANSA/ - Pas aplikacionit të WhatsApp, edhe Messenger u jep mundësi dërguesve të penduar që fotot që dërgojnë gabimisht ose pa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA