Ballina Etiketimet Votues

Etiketim: votues

SHBA 2020 – Një rekord prej 25 milionë qytetarësh kanë votuar...

UASHINGTON, 17 tetor /ATSH-ANSA/ - Shtatëmbëdhjetë ditë para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, mbi 25 milionë amerikanë kanë votuar tashmë personalisht ose me postë. Këto janë të...

Kosovë/Deri në orën 15:00, 60 mijë më shumë votues se në...

PRISHTINE, 6 tetor/ATSH/- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri në orën 15:00, kanë votuar 29.28 përqind nga 1 milion e 937 mijë...

Veliaj falenderon votuesit: Gara mbaroi! Më shumë punë përtej ndasive

TIRANË, 2 korrik/ATSH/- I mandatuar për herë të dytë nga qytetarët e Tiranës në krye të Bashkisë dhe për katër vitet e ardhshme, kandidati...

SOFT NEWS – CDS: Edhe Al Bano votues në zgjedhjet lokale...

TIRANË, 30 qershor /ATSH/ - Këngëtari i famshëm, Albano Carmelo Carrisi dhe moderatori i njohur Ezio Nereo Greggio janë dy prej votuesve për zgjedhjet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA