Ballina Etiketimet Votim

Etiketim: votim

Soreca: Mirëpresim thirrjen nga udhëheqësit e partive për rëndësinë e pritjes...

TIRANË, 25 mars /ATSH – I. Vata/ Ambasadori i BE-së Luigi Soreca ka vizituar qendrën e numërimit të votave pranë Muzeut Kombëtar në Tiranë. Ai...

FOTO-VIDEO/Votimi elektronik në Njësinë Administrative nr.10 po vijon normalisht

TIRANË, 25 prill/ATSH/ - Në Zonën e Administrimit Zgjedhor Nr. 40, në njësinë Administrative Nr. 10 në Tiranë, procesi i votimit po kryhet në...

Balluku: Sot është dita që qytetarët të thonë fjalën e tyre

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku votoi sot në Tiranë. Balluku apeloi qytetarët të ushtrojnë të drejtën e tyre për të...

Xhafaj: Qytetarët të votojnë paqësisht dhe krejt të lirë

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Xhafaj, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, votoi sot për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Në një...

Zgjedhjet parlamentare/ 3.588.869 qytetarë me të drejtë vote thirren të votojnë...

TIRANË, 25 prill /ATSH/ Ditën e sotme zhvillohen zgjedhjet parlamentare në Shqipëri, për të zgjedhur 140 deputetët e rinj të Kuvendit. Sipas të dhënave nga...

Topalli: Ndryshimi fillon te kutia e votimit

TIRANË, 25 prill/ATSH/-Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka votuar sot e shoqëruar edhe nga bashkëshorti dhe djali i saj. Për mediat, Topalli tha...

Gjonaj voton dhe bën thirrje për pjesëmarrje

TIRANË, 25 prillATSH/- Ministrja e Drejtësisë dhe njëkohësisht kandidate e Partisë Socialiste, e deleguar tek Njësia 7 në Tiranë ka votuar në orën 10:30...

Rama voton i shoqëruar nga bashkëshortja e tij: Demokracia, sport pa...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama, votoi sot në Surrel, Tiranë për zgjedhjet e 25 prillit. Në...

Ministrja Xhaçka: Bëni zgjedhjen e duhur, votoni

TIRANË, 25 prill/ATSH/- Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, njëherësh kandidate për deputete e PS për qarkun e Korçës, Olta Xhaçka, ka votuar...

Manastirliu: Vendimi i sovranit sot do të përcaktojë drejtimin e Shqipërisë...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu votoi pranë qendrës së votimit në shkollën “Jeronim De Rada” e shoqëruar me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA