Ballina Etiketimet Vleresime

Etiketim: vleresime

Progresraporti i BE-së për Shqipërinë/ Gjonaj: Vlerësime pozitive për ecurinë e...

TIRANË, 7 tetor/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, shprehu sot krenari dhe mirënjohje për rolin e ministrisë në ecurinë e Reformës në Drejtësi dhe...

Vlerësime ndërkombëtare për finalizimin e ankandit për Parkun Fotovoltaik të Karavastasë:...

TIRANË, 29 maj/ATSH/ Finalizimi me sukses i ankandit për ndërtimin e Parkut Fotovoltaik të Karavastasë, por mbi të gjitha çmimi prej 24,89 euro, për...

Test i ri që ndihmon në diagnozën e COVID-19, ngrihet grup...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë të ditur se do të aplikohet një test i ri që ndihmon në...

Dëmet nga tërmeti/ Sako për ATSH-në: Në Durrës vijon puna për...

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/- "Bashkia e Durrësit është ende në fazën e vlerësimit të objekteve. Normalisht mendojmë ta fillojmë nga lagjja që është paralel me...

MUZIKË – Thanë për Aretha Franklin

NJU JORK, 17 gusht /ATSH-DPA/ - Politikanë, njerëz të artit, këngëtarë dhe personazhe të njohura nga bota e spektaklit vlerësuan figurën e mbretëreshës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA