Ballina Etiketimet Ujëvara e Sotirës

Etiketim: ujëvara e Sotirës

Rama publikon pamje nga Ujëvara e Sotirës, mes mrekullisë së pyjeve...

TIRANË, 16 qershor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot një video me pamje nga Ujëvara e Sotirës. Duke i uruar ndjekësve pasdite të këndshme, kreu...

Shqipëria turistike/ Ujëvara e Sotirës në Gramsh, destinacioni i fundjavës

TIRANË, 3 gusht /ATSH/ Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi ka promovuar fshatin Sotirë të Gramshit, si një nga destinacionet turistike të verës...

Ujëvara e Sotirës një kryevepër natyrore/ Klosi fton turistët të vizitojnë...

TIRANË, 5 korrik /ATSH - I. Vata/- Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi sjell pamje fantastike të Ujëvarës së Sotirës dhe bukuritë natyrore...

FOTO/ Turistët nga Polonia përmes mrekullisë dhe aventurës në shtigjet e...

TIRANË, 19 korrik /ATSH/ - Një grup turistësh nga Polonia vizituan sot malin e Tomorrit në një itinerar turistik për njohjen e natyrës dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA