Ballina Etiketimet TWINGO

Etiketim: TWINGO

Twingo Electric ”ilaçi” kundër konsumimit të jetës moderne

PARIS, 26 nëntor /ATSH-ANSA/ - Duke perifrazuar parullën e një pijeje të njohur dhe të hidhur, Twingo Electric i ri është ''ilaçi'' i përsosur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA