Ballina Etiketimet Turizmi kulturor

Etiketim: turizmi kulturor

Margariti: Vlora ofron mundësi të shumta për turizmin kulturor

TIRANË, 28 mars /ATSH/ - Turistët gjatë sezonit turistik nuk kanë mundësi zgjedhjeje vetëm bregdetin në Jug. Vlora ofron mundësi të shumta për turizmin...

Turizmi kulturor këtë vit surprizues, 730 mijë vizitorë në sitet e...

TIRANË,26 shtator /ATSH-A.ALLA/ - "Turizmi kulturor këtë vit ishte surprizues,nëse nisemi nga të dhënat që ne mbledhim nga sitet e trashëgimisë kulturore dhe muzetë...

Fokus/ Shqipëri, rritet turizmi kulturor 65%

TIRANË, 30 gusht/ATSH/- Shqipëria është shumë e pasur me bukuri natyrore, si peizazhet e bukura malore dhe bregdeti mahnitës, të cilat i gjejmë shpesh...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA