Ballina Etiketimet Tirana

Etiketim: Tirana

Manastirliu: Ekipi i PS-së për qarkun e Tiranës, lokomotiva e fitores

TIRANË, 23 mars /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu tha se “ekipi i PS-së, për qarkun e Tiranës do të jetë...

Industria e drithërave në Shqipëri/ Ekonomi: Sipërmarrjet me teknologji moderne që...

TIRANË, 17 mars /ATSH/ Industria e drithërave në Shqipëri, është një nga sektorët që ka shënuar zhvillim bashkëkohorë, sipas modeleve më të mira me...

“Teuta” gjunjëzon “Vllazninë”dhe merr vendin e dytë/ “Laçi” fitore ndaj “Kukësit”

TIRANË, 3 mars/ATSH/ Java e 22-të e Superligës shqiptare të futbollit është mbyllur me fitoren e “Teutës” në supersfidën me “Vllazninë”, si dhe me...

Superliga/ Fitojnë “Tirana” dhe “Kastrioti”, barazon “Partizani”

TIRANË, 3 mars/ATSH/ “Tirana” dhe “Kastrioti” kanë fituar përballë “Bylisit” dhe “Skënderbeut”, ndërsa “Partizani” nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 ndaj...

“Më shumë demokratë ka jashtë PD”/ Topalli prezanton kandidatët e Tiranës:...

TIRANË, 23 shkurt /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli prezantoi sot grupin e parë të kandidatëve për deputetë në...

FOTOGALERI/ Kryeqyteti nën madhështinë e borës, kartolina ideale

TIRANË, 14 shkurt/ ATSH/ Kryeqyteti mëngjesin e sotëm është 'zgjuar' ndryshe, i mbuluar nga bardhësia e dëborës. Tirana nën madhështinë e dëborës ofron sot me...

FOTO/ “Kukësi” mund “Tiranën”, “Vllaznia” fiton ndaj “Apolonisë”

TIRANË, 13  shkurt/ATSH / “Tirana” është mundur 2-0 ndaj “Kukësit” në sfidën e zhvilluar në kryeqytet, në “Selman Stërmasi”,  teksa “Vllaznia” kryesuese është rikthyer...

101-vjetori i shpalljes së Tiranës kryeqytet/ Veprimtari kulturore-historike në Presidencë

TIRANË, 11 shkurt /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta festoi së bashku me drejtues dhe anëtarë të shoqatave “Tirana”, “Tirona Intelectum”, “Bashkësia Dibrane” si...

Prezantohet trajneri i ri i Tiranës, Orges Shehi: Krenar dhe i...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Orges Shehi, është prezantuar sot si trajneri i ri i "Tiranës" në ambientit e “Selman Stërmasit” nga presidenti i klubit...

Statistikat/ Nga porta në sulm, analiza e numrave të derbit “Partizani”...

TIRANË, 20 janar /ATSH/ Kjo është java e derbit mes "Tiranës" dhe "Partizanit". Në prag të kësaj ndeshjeje të shumëpritur departamenti i Analizës, Skautizmit dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA