Ballina Etiketimet Tifoze

Etiketim: tifoze

Rikthimi i tifozëve me kapacitet të plotë në stadiume, FSHF kërkesë...

TIRANË, 27 korrik /ATSH/ -Federata Shqiptare e Futbollit, nëpërmjet një shkrese zyrtare i ka kërkuar Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njëkohësisht edhe Komitetit...

Pas gati 16 muajsh/ Tifozët shqiptarë rikthehen në stadiume me kapacitet...

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ Pas thuajse 16 muajsh pa tifozë në stadiume, për shkak të pandemisë së shkaktuar nga Covid-19 që preku të gjithë...

EURO 2020 – Seehofer kritikon UEFA-n për numrin e madh të...

BERLIN, 1 korrik  /ATSH-DPA/ - Ministri i Brendshëm gjerman, Horst Seehofer ka kritikuar ashpër organin drejtues të futbollit europian UEFA për lejimin e turmave...

TOKIO – Vetëm 10 000 tifozë do të lejohen në Lojërat...

TOKIO, 21 qershor /ATSH-AA/ - Në Lojërat Olimpike të Tokios do të lejohen të marrin pjesë një numër i kufizuar i tifozëve lokalë, theksuan...

Kupa e Shqipërisë/ Bilali: I kërkova Ramës praninë e tifozëve në...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ Finalja e Kupës së Shqipërisë, ku kampione u shpall Vllaznia u luajt sot në praninë e tifozave në “Air Albania...

FUTBOLL – Tifozët e Chelsea dhe Man City përballen me kërkesa...

LONDËR, 14 maj /ATSH-DPA/ - Tifozëve britanikë që udhëtojnë në Portugali për finalen e Ligës së Kampionëve midis Chelsea dhe Manchester City u është...

FUTBOLL – Premier Liga drejt hapjes së stadiumeve për tifozët

LONDER, 6 maj /ATSH-DPA/ - Premier Liga e Anglisë njoftoi se në kuadër të lehtësimit të kufizimeve kundër koronavirusit të ri (COVID-19), ekipet vendase...

COVID-19 – Organizatorët shtyjnë vendimin për kapacitetin e tifozëve në Lojërat...

TOKIO, 21 prill /ATSH-DPA/ - Organizatorët e Lojërave Olimpike të Tokios kanë shtyrë vendimin se sa spektatorë do të lejohen të marrin pjesë, për...

FUTBOLL – 97% e tifozëve britanikë të etur të kthehen në...

LONDËR, 21 prill /ATSH-DPA/ - Tifozët britanikë të futbollit duket se janë të gatshëm të ripërqafojnë ngjarjet e drejtpërdrejta pasi një sondazh britanik i...

UEFA/ Superkupa e Europës do luhet me praninë e tifozëve

TIRANË, 21 gusht /ATSH/ UEFA në një video-konferencë ka vendosur që Superkupa e Europës të luhet me praninë e tifozëve, ndërsa vendimi pritet të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA