Ballina Etiketimet TEMPERATURAT

Etiketim: TEMPERATURAT

Parashikimi i motit, 23 janar 2022

TIRANË, 23 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti sot parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në veri dhe verilindje. Prezente do...

Parashikimi i motit, 17 janar 2022

TIRANË, 17 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme. Moti...

Parashikimi i motit, 15 janar 2022

TIRANË, 15 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të ketë mot të ndikuar nga masa ajrore të...

Parashikimi i motit, 14 janar 2022

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të ndikohet nga masa ajrore të qëndrueshme dhe të...

Parashikimi i motit, 13 janar 2022

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë duke nisur nga sot si dhe për disa ditë në vazhdim...

Parashikimi i motit, 12 janar 2022

TIRANË, 12 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të jetë në ndikim të masave ajrore të qëndrueshme....

Parashikimi i motit, 11 janar 2022

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se sot vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të paqëndrueshme...

Parashikimi i motit, 9 janar 2022

TIRANË, 9 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se moti sot parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Reshjet e shiut parashikohen të...

Parashikimi i motit, 7 janar 2022

TIRANË, 7 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të vijojë të jetë nën ndikimin e masave ajrore...

Parashikimi i motit, 5 janar 2022

TIRANË, 5 janar /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se vendi ynë sot do të vijojë të ndikohet nga masa ajrore relativisht të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA