Ballina Etiketimet Temperatura të ulëta

Etiketim: temperatura të ulëta

GREQI – Stuhia “Medea” sjell rreshje dëbore dhe temperatura të ulëta

ATHINË, 13 shkurt /ATSH-AMNA/ - Stuhia "Medea" preku sot Greqinë duke sjellë rreshje dëbore dhe temperatura të ulëta që prekën kryesisht Greqinë veriore dhe...

FOTO/ Temperaturat e ulëta, Bashkia e Tiranës sistemon të pastrehët në...

TIRANË, 16 Janar/ATSH/-Bashkia e Tiranës ka sistemuar në qendrat e saj sociale njerëzit në nevojë dhe në situatë rruge për të përballuar të ftohtin...

Moti i keq, pezullohet mësimi në disa qarqe të vendit

TIRANË, 9 janar /ATSH/ - Sipas raportimeve në Ministrinë e Arsimit, për funksionimin e institucioneve arsimore në arsimin parauniversitar, është pezulluar mësimi për sot...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA