Ballina Etiketimet Tekstile

Etiketim: tekstile

Eksportet e tekstileve dhe këpucëve, 72 miliardë lekë

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Eksporti i tekstileve dhe këpucëve, që përbën një zë të rëndësishëm të tregtisë së jashtme të Shqipërisë, ka shfaqur shenja rikuperimi...

Eksportet e tekstileve dhe këpucëve, 66.2 miliardë lekë në 7 muaj

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Eksporti i tekstileve dhe këpucëve, që përbën një zë të rëndësishëm të tregtisë së jashtme të Shqipërisë, ka shfaqur shenja rikuperimi...

Industria tekstile rol të rëndësishëm në ekonomi

TIRANË, 6 shtator/ATSH/ Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj theksoi sot rolin që luan industria tekstile ekonomi teksa bëri të ditur se kontribuon...

Eksportet e tekstileve dhe këpucëve, 56.2 miliardë lekë në 6 muaj

TIRANË, 23 korrik/ATSH/ Eksporti i tekstileve dhe këpucëve, që përbën një zë të rëndësishëm të tregtisë së jashtme të Shqipërisë, ka shfaqur shenja rikuperimi...

Eksportet e tekstileve dhe këpucëve, 37 miliardë lekë gjatë 4-mujorit të...

TIRANË, 18 maj/ATSH/ Eksporti i tekstileve dhe këpucëve, që përbën një zë të rëndësishëm të tregtisë së jashtme të Shqipërisë, ka shfaqur shenja rikuperimi...

PARIS – Propozohet kufizimi i mbi 1 000 substancave alergjike te...

PARIS, 30 prill /ATSH-AFP/ - Përballë rasteve të alergjive të lëkurës që lidhen me tekstilet e veshjeve, agjencia franceze për sigurinë shëndetësore (ANSES) dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA